Ferguson Smart Home - postaw na sprawdzony wybór!

Udostępnij

Inteligentny dom - o tym słyszał już chyba każdy. Jednak czym tak naprawdę jest?

Jest to zespół powszechnie znanych oraz popularnych urządzeń połączonych w jeden zintegrowany system. To, ile podłączysz instalacji oraz jaki będzie zakres ich funkcji, zależy wyłącznie od Ciebie i Twoich indywidualnych potrzeb. Wybór jest niemały, a Ty możesz wybierać wpośród takich urządzeń jak np. kamera, sensor na okno lub drzwi, czujniki bezprzewodowe, czy żarówka LED z wi-fi. Możesz jednak także wybierać gotowe zestawy, np. zestaw składający się ze stacji kontrolnej oraz kilku kamer, a także kamery oraz czujnika ruchu. 

Smart Home - jaki do nowego domu, a jaki do gotowego mieszkania?

Instalację spod znaku Smart Home bardzo często rozmieścisz samodzielnie. Wystarczy, że po wybraniu zestawu, jaki Cię interesuje, umieścisz urządzenia w odpowiednich miejscach, a następnie skonfigurujesz je. Całą operację bez problemu można przeprowadzić na ekranie tabletu lub smartfona.

Wybór konkretnej instalacji zależy jednak tak naprawdę od miejsca, w którym będzie ona używana. W budynkach zamieszkałych doskonale sprawdzi się instalacja bezprzewodowa, natomiast w nowo powstających przewodowa. Jak wiadomo, to co ma przewód - będzie lepsze jakościowo. Bezprzewodowa instalacja natomiast nie naruszy ścian, a co więcej - można ją dowolnie modyfikować. 

Ferguson Smart Home - idealne rozwiązanie do Twojego domu!

Wybierając odpowiedni system do inteligentnego domu, warto zwrócić uwagę na ofertę https://sklep.ferguson.pl/. Sklep oferuje nowoczesne rozwiązanie, z jakiego korzysta coraz więcej osób. Dom z inteligentnymi instalacjami możemy bowiem dostosować do indywidualnych potrzeb swojego gospodarstwa domowego. Ponadto, sterowanie wszystkimi instalacjami za pomocą Ferguson Smart Home jest dziecinnie łatwe i najczęściej odbywa się za pomocą specjalnej aplikacji, dzięki której będziesz miał możliwość sterowania nie tylko systemem alarmowym, ale i urządzeniami elektrycznymi oraz temperaturą pokojową. Aplikacja pozwoli Ci również na zdalne odbieranie ostrzeżeń oraz strumienia wideo z kamer, sterowanie poszczególnymi czujnikami w domu, a także włączanie i wyłączanie zasilania za pomocą dedykowanych do tego programowalnych gniazd.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz