Bezpieczeństwo danych – Z Versum zadbasz o wrażliwe dane z branży hair & beauty

Udostępnij

Coraz więcej gabinetów kosmetycznych i salonów fryzjerskich decyduje się na zarządzanie firmą za pomocą oprogramowania z wirtualnym terminarzem. To bardzo wygodne rozwiązanie, które pozwala na znaczną oszczędność czasu. Gromadzi ono jednak duże ilości wrażliwych danych. Jak o nie dbać? Z Versum to naprawdę proste.

Czym jest Versum?

Versum to bardzo popularne oprogramowanie służące do zarządzania firmami z branży hair & beauty. Codziennie korzysta z niego ponad 17 000 użytkowników. Każdy z subskrybentów, po zalogowaniu na platformie Versum, zyskuje dostęp do wirtualnego terminarza wizyt, narzędzi marketingowych oraz rozbudowanych statystyk, ułatwiających zarządzanie firmą. Do obsługi oprogramowania wystarczy dostęp do Internetu – z Versum można korzystać z każdego miejsca na świecie, a nawet po godzinach zamknięcia salonu. Dzięki temu właściciel salonu fryzjerskiego lub gabinetu kosmetycznego zawsze trzyma pieczę nad swoim biznesem, nawet jeśli przebywa na urlopie.

Bezpieczeństwo danych

Przechowywanie danych klientów na komputerze lub na laptopie jest ryzykowne. Przede wszystkim awaria sprzętu wiąże się bezpośrednio z utratą ogromnej bazy, bez której firma nie może normalnie funkcjonować. Ponadto drażliwe informacje są narażone na wykradzenie przez osoby, które włamią się do systemu lub zwyczajnie ukradną twardy dysk lub komputer, na którym są one zapisane. Jak można uchronić się przed takimi sytuacjami? Wystarczy korzystać z Versum.

W Versum wszystkie dane dotyczące konkretnego salonu lub gabinetu kosmetycznego gromadzone są na bezpiecznych serwerach, którymi zarządza administrator oprogramowania. Dzięki temu właściciel firmy nie musi troszczyć się o ochronę danych, ponieważ za te aspekty odpowiedzialni zostają specjaliści z Versum. Co ważne, na platformie stale robione są kopie zbieranych informacji, co skutecznie zapobiega ich utracie. Ponadto gromadzenie informacji o klientach w bazie Versum jest w pełni zgodne z wymogami ustawy o ochronie danych osobowych oraz GIODO.

Proste zarządzanie

Wygoda i bezpieczeństwo – to właśnie z uwagi na nie z Versum chętnie korzystają zarówno małe, rodzinne salony kosmetyczne, jak i potentaci z branży hair & beauty. Oprogramowanie naprawdę ułatwia kierowanie salonem fryzjerskim lub gabinetem kosmetycznym. Przede wszystkim wyposażone jest w inteligentny terminarz, ułatwiający zarządzanie wizytami oraz gromadzenie różnorodnych informacji o klientach (włącznie z danymi dotyczącymi ostatnio realizowanych usług lub szczególnych cech czy upodobań usługobiorcy). Kolejna zaletą Versum są raporty, pozwalające na kontrolę stanów magazynowych i planowanie zamówień oraz zarządzanie kadrą. Oprogramowanie zostało wzbogacone w moduł umożliwiający promocję firmy dzięki kampaniom SMS-owym i e-mail marketingowym. Co więcej, to narzędzie, które można wykorzystać także do przypominania usługobiorcom o kolejnych wizytach.

Sprawdź nas na versum.pl !

 

Program dla gabinetu VERSUM​​

Materiał zewnętrzny

Komentarze (0)

Zostaw komentarz